Participanti 2017

Nr. Nume Localitate Club Traseu și categorie Taxă
1 Greciuc Eduard Patrauti Tura scurtă – Masculin 15-18 achitat
2 Gilca Ciprian Iasi Piciu Team Tura scurtă Masculin 19-29 achitat
3 Ion Dascalescu Iasi W2W Tura scurtă – Masculin 40-49 achitat
4 Pîntea Vlad Valentin Bacau A.C.S. Vee Tire Team Tura scurtă Masculin 15-18
5 Bodnari iulian-Dănuț Suceava Tura scurtă Masculin 15-18 achitat
6 Dediu Bogdan Iulian Galati Mausbike Tura scurtă Masculin 40-49
7 Sandu Cristian Bacau Elephant Bike Club Tura scurtă Masculin 30-39
8 Sandu Tudor Bacau Elephant Bike Club Family
9 Soltuz Bogdan Iasi Tura scurtă Masculin 30-39
10 Ursache Ovidiu Iași Iași Tura scurtă Masculin 30-39
11 Otrocol Vlad Stefan Suceava ASSIST Biking Club Tura lungă – Masculin 19-29 achitat
12 Gaftoneanu Marcel Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă – Masculin 40-49 achitat
13 Crihan George Iasi HPM – Pro Mountain Sports Tura scurtă – Masculin 30-39 achitat
14 Marcel Cocîrlă Suceava Zahar cuBIK  E Tura scurtă – Masculin 40-49 achitat
15 Cozaciuc Marin Scheia Tura scurtă – Masculin 30-39 achitat
16 Aconstantinese Ionut Radauti Tura scurtă Masculin 30-39
17  Aconstantinese Alisa Radauti Tura scurtă Feminin Open
18  Cristian Spoiala Suceava ASSIST Biking Club Tura lungă – Masculin 30-39 achitat
19  Popescu Mihai Ipotesti – Suceava Tura scurtă – Masculin 40-49
20  Dolhascu Tudor Iasi W2W Tura scurtă – Masculin 40-49 achitat
21  Postolache Lucian Suceava Monticond Family – achitat
22  Mariciuc Daniel Suceava Fly Music Tura scurtă Masculin 50+ achitat
23  Mariciuc Serban Suceava A.C.S. Vee Tire Team Tura scurtă Masculin 15-18
24  Prisacaru Ovidiu Iasi W2W Tura scurtă Masculin 40-49 achitat
25  Mihalescul Grigore Ovidiu Radauti MTB Radauti Tura scurtă – Masculin 30-39
26  Dan Razvan Radauti Tura scurtă Masculin 15-18
27 Toma Andrei Suceava Tura scurtă Masculin 19-29
28 Dura Ruxandra Suceava Family –
29 Toma Mario Constantin Suceava Tura scurtă Masculin 15-18
30 Catalin Bejenari Patrauti Tura scurtă Masculin 15-18 achitat
31 Hagima Clement Mentel Iasi Kung Fu Pandas Tura scurtă Masculin 40-49
32 Chiriac Vasile Dolhasca Tura scurtă Masculin 40-49 achitat
33 Niţu Liliana-Mariana Suceava A.C.S Vee Tire Team Tura lungă – Feminin Open
34  Calancea Andrei Ciprian Suceava A.C.S. Vee Tire Team Tura lungă – Masculin 19-29
35  Maciuc Mihai Suceava A.C.S. Vee Tire Team Tura scurtă Masculin 30-39
36 Tofan Andrei Suceava A.C.S. Vee Tire Team Tura lungă – Masculin 30-39
37 Blasciuc Adrian Marginea Tura scurtă Masculin 30-39
38 Sandu Mugurel Iasi HPM Pro Mountin Team Tura lungă – Masculin 30-39
39 Caliniuc David Suceava ASSIST Biking Club Kids – achitat
40 Alin Calinciuc Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 19-29 achitat
41 Roman Andrei Alexandru Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 19-29 achitat
42 Bulai Gheorghita Petrut bacau elephant bike club bacau Tura scurtă Masculin 40-49
43 Galatanu Adrian Mihai Suceava ASSIST Biking Club Tura lungă – Masculin 40-49 achitat
44 Otrocol Bogdan Suceava ASSIST Biking Club Tura lungă – Masculin 19-29 achitat
45 Galatanu Matei Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 15-18 achitat
46 Istrati Daniela Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Feminin Open achitat
47 Sebastian Macarescu Suceava ASSIST Biking Club Tura lungă – Masculin 19-29
48 Onu Adrian Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 19-29 achitat
49 Ichim Dan Suceava ASSIST Biking Club Tura lungă Masculin 19-29 achitat
50  Andrei Barascu Suceava ASSIST Biking Club Tura lungă – Masculin 19-29 achitat
51 Marian Girigan Suceava Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
52 Dan Mihai Farcas Suceava ASSIST Biking Club Tura lungă – Masculin 19-29 achitat
53 Munteanu Florin Vatra Moldovitei Tura scurtă Masculin 30-39
54 Moldoveanu Dorin Suceava Assist Biking Club Tura lungă – Masculin 19-29 achitat
55 Macovei Silviu Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 30-39
56 Ignat Mihai-Ciprian Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 19-29 achitat
57 vorobchevici ovidiu Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
58 Crismaru Vlad Andrei Suceava Tura scurtă Masculin 15-18 achitat
59 Alexandru Macarescu Suceava ASSIST Biking Club Tura lungă – Masculin 19-29 achitat
60 Traciu Andrei Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 19-29 achitat
61 Tironeac Gabriel Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
62 Marius Balan Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
63 Iosub Andrei Suceava Tura scurtă Masculin 19-29
64 Hilote Andrei Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 19-29 achitat
65 Strachinescu Tudor Iasi Tura lungă Masculin 30-39 achitat
66 Jujan Iulian Marian Suceava Suceava pedaleaza Tura lungă – Masculin 40-49 achitat
67 Matievschi Alexandru Iasi ICDB Iasi Tura scurtă Masculin 30-39
68 Alexandru Cazacu Suceava Suceava Pedaleaza Tura scurtă Masculin 19-29 achitat
69 Bogdan Mironescu Iași Tura lungă – Masculin 40-49
70 Nastasă Constantin Roman jud.Neamț MTB Roman Tura scurtă – Masculin 40-49
71 Rosu Bogdan Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 19-29 achitat
72 Cozma Catalin Suceava ASSIST Biking Club Tura lungă – Masculin 19-29 achitat
73 Toma Victor Suceava Tinerii pe bicicleta Tura scurtă Masculin 50+
74 Cozma Razvan Suceava ASSIST Biking Club Tura lungă – Masculin 19-29 achitat
75 Sloseriuc Georgeta Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Feminin Open
76 Craciunescu Maria – Mihaela Suceava Tura scurtă Feminin Open achitat
77 Luchian Adrian Suceava Tura scurtă Masculin 40-49 achitat
78 Burlacioc Anatol Suceava Monticond Tura lungă Masculin 40-49 achitat
79 CLEPS GEORGE SUCEAVA SUCEAVA PEDALEAZA Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
80 Jijie Constantin Iasi W2W Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
81 Radu Truscan Suceava Family – achitat
82 MAIDANIUC TUDOR SUCEAVA MONTICOND & MARVEL Family –
83 Ivanov-Mera Cristian Iasi Tura scurtă Masculin 30-39
84 CERVINSCHI MIHAI Patrauti Suceava Pedaleaza Tura lungă – Masculin 19-29 achitat
85 Bontas Ștefania Suceava Family – achitat
86 Barzu Dan Suceava Tura scurtă Masculin 40-49 achitat
87 Pasat Anamaria Suceava Tura lungă – Feminin Open achitat – concurs
88 Girigan Vlăduț Dumitru Suceava NPSP Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
89 Ciuhan Adrian Florin Suceava Suceava pedaleaza Tura scurtă Masculin 40-49
90 Ivanov-Mera Cristian Iasi Tura scurtă Masculin 30-39
91 Balan Ionut Suceava Tura scurtă Masculin 30-39
92 Dohotaru Alexandru Suceava Kids – achitat
93 Butuc Corina Loredana Constanta Tura lungă – Feminin Open
94 Jugrin Ioan Suceava Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
95 Andrei Draghici Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 19-29
96 Placinta Constantin suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă – Masculin 30-39
97 Gavril Stefan Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 19-29 achitat
98 Bogdan Tui Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 40-49 achitat
99 BERHECI GABRIEL Botosani Tura scurtă Masculin 40-49 achitat
100 Boingeanu Ben Suceava Monticond Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
101 OLANESCU IONUT SUCEAVA Tura lungă – Masculin 30-39
102 Popovici Adrian Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
103 Badea Catalin Bucuresti Tura lungă – Masculin 30-39 achitat
104 Oprea Calin Ipotexas A.C.S Vee Tire Team Tura scurtă Masculin 15-18 achitat
105 Carlan Ovidiu Andrei Suceava = Tura scurtă Masculin 15-18
106 Apetrei Alexandru Suceava Kids –
107 Atodiresei Ionut Suceava Tura scurtă Masculin 30-39
108 Burlacu Florin Suceava Spartanii Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
109 Nichita Mihai Suceava Spartanii Tura scurtă Masculin 19-29 achitat
110 Tabarcea Ovidiu Botosani - Tura scurtă – Masculin 30-39 achitat
111 Lacatus Ovidiu Suceava - Tura scurtă Masculin 40-49
112 Coliba Cosmin Iasi Piciu Team Tura lungă – Masculin 19-29 achitat
113 Dalas Paula Sofia Iași M4BL Family – achitat
114 Petru Lionte Suceava Monticond Tura scurtă Masculin 15-18 achitat
115 Buta Stefan Falticeni Family –
116 Tanasa Madalin Iasi HPM Pro Mountain Sports Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
117 Ungureanu Federico ipotexas Tura scurtă Masculin 15-18 achitat
118 Slusariuc Alexandru Suceava Tura scurtă Masculin 19-29
119 BERTIA GABRIEL Bacau Elephant Bike Club Bacau Tura scurtă – Masculin 40-49
120 Valeanu Ionut Iasi Piciu Team Tura scurtă – Masculin 19-29 achitat
121 IORDACHIOAIA BOGDAN Bacau Elephant Bike Club Tura scurtă Masculin 30-39
122 Rebegea Marius Bacau Elephant Bike Club Tura scurtă Masculin 30-39 –
123 Apopei Ionut Iasi HPM – Pro Mountain Sports Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
124 Popescu Radu Suceava Tura scurtă Masculin 15-18 achitat
125 DUPA TEODORA MARIA dorohoi Kids – achitat
126 Velniceriu Tiberiu George dorohoi Kids – achitat
127 Bobeica Florin Comanesti ACS VEE TIRE TEAM Tura lungă – Masculin 30-39
128 Macovei Monica Suceava Tura scurtă Feminin Open achitat
129 Pasnicutu Adrian Marian Suceava ACS Vee Tire Team Tura scurtă Masculin 30-39
130 Butnaru Andrei Suceava Tura scurtă Masculin 15-18 achitat
131 Zbranca Laurențiu Iasi Bike-Mania Tura lungă Masculin 40-49 achitat
132 Craciunescu Stefan Ionut Suceava MARVEL Tura scurtă Masculin 30-39
133 Dornescu Silviu Octavian Bacau Chelboss Team Tura scurtă Masculin 30-39
134 Marius Grigore Iftime Bacău Tura scurtă Masculin 30-39
135 Roman Eduard Bacau Chelbosteem Tura scurtă Masculin 30-39
136 Mihai-Alin Tenciu Suceava ASSIST Biking Club Tura lungă – Masculin 19-29 achitat
137 Placinta Armin Gabriel Radauti Fresh'n'Funky Tura scurtă Masculin 30-39
138 HELBET FLORIN LUCIAN SUCEAVA MONTICOND SUCEAVA Tura scurtă Masculin 19-29 achitat
139 Dinga Claudiu Onesti Tura scurtă Masculin 40-49
140 Hutanu Cozmin Suceava Tura scurtă Masculin 30-39
141 Polocoser Ioan Cătălin Suceava Tura scurtă Masculin 30-39
142 Railianu Daniel Falticeni Tura Scurta Masculin 15-18
143 Macovei Cristi Iasi Tura scurtă Masculin 19-29 achitat
144 Bulibenchi Corneliu Botosani Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
145 Prisacariu Cristian Botosani Tura scurtă Masculin 40-49 achitat
146 Jitaru Ovidiu Botosani Tura scurtă Masculin 50+ achitat
147 Matei Radu Botosani Tura scurtă Masculin 19-29
148 Andries Cristian Suceava Tura scurtă Masculin 30-39
149 Golban Marius Roman Tura scurtă Masculin 19-29
150 Coman Andrei Roman Tura scurtă Masculin 19-29
151 Baciu Alexandru Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 19-29 achitat
152 Matei Cosmin Iasi Monticond Tura lungă – Masculin 19-29 achitat
153 Acatrinei Alexandru Gura Humorului Tura lungă – Masculin 30-39 achitat
154 Avasilichioaie Daniel Christopher Radauti - Tura scurtă Masculin 15-18 achitat
155 Vrabiuta Cristian Gura Humorului Scott-Vrabiuta Tura scurtă Masculin 30-39
156 Davidel Corneliu Suceava Tura scurtă Masculin 50+
157 Floca George Iasi Bike-Mania Tura lungă – Masculin 19-29 achitat
158 Nenec Andrei Suceava Tura scurtă Masculin 15-18 achitat
159 Andrisoaie Stelian Suceava Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
160 Vlase Alexandru Iasi Tura lungă Masculin 40-49 achitat
161 Sandu Cristian Bacau Elephant Bike Club Tura scurtă Masculin 30-39
162 Sandu Tudor Bacau Elephant Bike Club Kids –
163 Obreja Alexandru Radauti Runnauti Tura lungă Masculin 30-39 achitat
164 Rades Alexandru Ioan Suceava Tura scurtă Masculin 15-18 achitat
165 Gheata Stefan Mitocul Dragomirnei Kids – achitat
166 Gheata David Mitocul Dragomirnei Kids – achitat
167 Apetrei Tudor Suceava Tura scurtă Masculin 15-18 achitat
168 Barila Cristian Suceava Monticond Tura scurtă Masculin 50+
169 Rades Remus Suceava Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
170 Ionescu Sorin suceava kalman Tura scurtă Masculin 40-49 achitat
171 ADA COTAN IASI Family – achitat
172 ELI COTAN IASI Family – achitat
173 Cocos Constantin Stefan Suceava Family – achitat
174 Pascariu Liana Teodora Suceava Family – achitat
175 Pascariu Cocoș Stefan Suceava Family – achitat
176 Filimon Valentin Iasi M4BL Tura lungă – Masculin 30-39
177 Hristea Cristinel Constantin Iasi - Tura scurtă Masculin 40-49
178 Alexandru Huțu Suceava - Tura scurtă Masculin 30-39
179 Burete George iasi HPM – Pro Mountain Sports Tura scurtă Masculin 30-39
180 Ilie Cosmin Gabriel Iasi Piciu Team Tura scurtă Masculin 40-49 achitat
181 Barbu Nicu Angelin Iasi W2W Tura scurtă Masculin 40-49 achitat
182 Andriciuc Ilie Florin Bacau Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
183 Cauneac Claudiu Bacau Tura scurtă Masculin 30-39
184 Beşa Mihnea Suceava - Tura scurtă Masculin 15-18 achitat
185 Bradatan Claudiu Suceava Family – achitat
186 Andrei Szasz Baia Mare Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
187 Biciusca Ionut Iasi isxc Tura scurtă Masculin 30-39
188 Tundrea Vlad Iasi isxc Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
189 Gheo. Slevoacă Suceava BRC Tura scurtă Masculin 19-29
190 curca constantin Suceava Family – achitat
191 Catalin Grigoriu Cluj-Napoca Tura lungă – Masculin 30-39
192 Raican cristiana angela Suceava T.R.I.B Tura scurtă Masculin 30-39
193 Lazariuc Ovidiu Suceava - Tura lungă – Masculin 40-49
194 Apetrei Valeriu Suceava Family –
195 BENIUGA LAVINIA IOANA MITOCU DRAGOMIRNEI Kids –
196 Moisiuc Rares Radauti Tura scurtă Masculin 15-18
197 Chiteala Bogdan Sfantu' Ilie Tura scurtă Masculin 15-18
198 Nisteriuc Stefan suceava Tura scurtă Masculin 19-29
199 Dumitru Adrian Bucuresti ACS Vee Tire Team Tura lungă – Masculin 19-29
200 Apopei Marius Ipotesti Tura lungă – Masculin 40-49 achitat
201 MACIUC SORIN SUCEAVA ASSIST Biking Club Tura lungă – Masculin 30-39 achitat
202 MACIUC RAZVAN SUCEAVA Tura scurtă Masculin 15-18
203 Vrabiuta Cristian Gura Humorului Scott-Vrabiuta Tura lungă – Masculin 30-39
204 Roman Ionut Alexandru Iasi USI365 Tura lungă – Masculin 19-29
205 Olari Ionut Suceava Family –
206 Olari Catalina Suceava Family –
207 Olari Sara Maria Suceava Family –
208 Olari Luca Suceava Family –
209 Hulubeac Mihai Alexandru Suceava Family –
210 Silviu Caraciuc Suceava Monticond Tura scurtă Masculin 30-39
211 Elena Caraciuc Suceava Monticond Family –
212 LAZAR CRISTIAN Cluj-Napoca - Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
213 Turcanu Bogdan Suceava Tura scurtă Masculin 30-39
214 Petrovici Eric Radauti Tura scurtă Masculin 15-18
215 Lelcu Adrian Suceava Spartanii Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
216 Moisiuc Gheorghe Radauti Tura scurtă Masculin 50+
217 Botusan Alexandru Suceava Tura scurtă Masculin 30-39
218 Carp Tudor Suceava Tura scurtă Masculin 15-18 achitat
219 Cucu Costel Suceava Tura scurtă Masculin 30-39
220 Cucu Ancuta Raluca Suceava Family –
221 Dorneanu Eugen Suceava - Tura lungă – Masculin 50+
222 Tanase Sorin Suceava - Family – achitat
223 Boiculese Iuliu Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
224 Bejan Mihaela Iasi Tura scurtă Feminin Open
225 Tofan Teodor Suceava Kids –
226 zanocea ciprian iasi iasi club de biciclete Tura scurtă Masculin 30-39
227 Magureanu Alexandru Iasi I.C.d.B ( Iasi Club de Biciclete ) Tura scurtă Masculin 19-29
228 Onica Stefan Radauti ACS Vee Tire Team Tura scurtă Masculin 30-39
229 Gavril Marin Botosani Tura scurtă Masculin 40-49
230 Ursulean Ion Vicovu de Sus Family – achitat
231 Risca Vlad Suceava Kids –
232 Ragusitu Sasa Tudor Gura Humorului Family –
233 Ragusitu Sofia Gura Humorului Kids –
234 Tudor Eugen Iacob Suceava Kids –
235 PLACINTA COSTI suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
236 Boghian Radu Suceava Spartanii Tura scurtă Masculin 30-39 achitat
237 Gavrilovici irina Ipotesti Kids –
238 Gavrilovici Nicolae Ipotesti Kids –
239 NISTORIUC NICOLAI+DAVID Suceava Family –
240 DORIN VLAD+TODOR IASI Family –
241 Petrila Ionut Catalin Falticeni Tura scurtă Masculin 19-29
242 NISTORIUC ANCUTA+MELISSA SUCEAVA Family –
243 Tomniuc Cristian + tomniuc ioana -parascheva Lisaura Family –
244 JUGARIU ADRIAN Suceava Tura scurtă Masculin 30-39
245 JUGARIU BIANCA Suceava Kids –
246 Dutuc Ioan Sebastian Suceava Kids –
247 Dutuc Maria Amalia Suceava Kids –
248 Lepcaliuc Andrei Suceava BRC Tura scurtă Masculin 30-39
249 Gorbanescu Constantin Suceava BRC Tura scurtă Masculin 40-49
250 Andre Cioban Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 19-29
251 Sorin Smoleac SUCEAVA Family – achitat
252 Andrei Niculai Marius Suceava Tura scurtă Masculin 30-39
253 Alexandru Ilisei Suceava Tura lungă Masculin 30-39 achitat
254 Claudiu Bogusch Suceava Tura lungă Masculin 30-39 achitat
00 Inscrie-te si tu!